İptal ve İade Koşulları

İPTAL HAKKINDA

TTK’ya göre, gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Biz çalışma prensibimiz gereği, eğer ürününüz henüz sevkiyata çıkmadı ise iptal işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İADE ŞARTLARI VE İADE TALEBİ

Satın aldığınız ürünlerle ilgili bir şikayetiniz olduğunda, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 7 gün içinde www.imzakumas.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda iade etmek istediğiniz ürünü geri gönderirken herhangi bir Kargo Bedeli ödemezsiniz, MNG Kargo’ya Karşı Ödemeli olarak teslim etmeniz yeterlidir.

İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekmektedir.

İade kapsamındaki koşullar aşağıdaki gibidir.

Ürünümü iade etmek istiyorum, hangi ürünleri iade edebilirim?
Defolu / kalitesini beğenmediğiniz ürünleri iade edebilirsiniz.
Kargoda yıpranmış, deforme olmuş veya defolu ürünleri iade edebilirsiniz.
İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.

Ürünümü iade talebinde bulunmak istiyorum, ne yapmalıyım?
Lütfen iade işlemi için, ürünü www.imzakumas.com/’a göndermeden önce info@imzakumas.com’a , iade nedeniniz ile iade etmek istediğiniz ürün bilgisini, eğer ürün yıpranmış / deforme olmuş ise ürün görseli ile birlikte mail olarak gönderiniz. Kargoyu teslim alırken kargodan kaynaklı ürünün hasar alması halinde kargo yetkilisine tutanak hazırlatıp iadenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Nakış veya baskı işlemi yapılmış ürünlerin, kurumsal özel ürünlerin iadesi olmamaktadır.

Ürünler mutlak suretle orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte iadesi yapılmalıdır.

Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orjinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.

Kargo şirketine nasıl ulaşıp, ürünü nasıl vereceğim?
MNG Kargo’ya aşağıda belirtildiği gibi ulaşabilirsiniz. Gönderim aşamasında kargo görevlisine alıcının Karşı Ödemeli olarak USTA İŞ GÜVENLİĞİ olduğunu belirtmeniz yeterlidir, ürünü geri gönderirken herhangi bir Kargo Bedeli ödemezsiniz. Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için iletişim sayfamızdan ya da 0506 999 8360’dan bize ulaşabilirsiniz.

Ürün İade Adresi:
Usta İş Güvenliği
Fevzi Paşa, Erek Cd. No:113, 60500 Erbaa/Tokat

Sepete Ekle